Ректори львівських вишів потрапили у топ-5 керівників ВНЗ із найвищими зарплатами в Україні

13830 0
Йдеться про ректорів ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської політехніки.
ФОТОКОЛАЖ: ТВОЄ МІСТО, ЗЛІВА – ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИК, СПРАВА – ЮРІЙ БОБАЛО

ФОТОКОЛАЖ: ТВОЄ МІСТО, ЗЛІВА – ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИК, СПРАВА – ЮРІЙ БОБАЛО

Ректори Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету Львівська політехніка потрапили у п'ятірку рейтингу із найвищими зарплатами очільників ВНЗ в Україні та зайняли 3 та 5 місця відповідно. Йдеться про Володимира Мельника та Юрія Бобало. Про це повідомило видання Слово і діло

На першому місці з найвищою зарплатою серед ректорів топ-20 вишів України –  керівник Київського університету імені Драгоманова Віктор Андрущенко. За 2022 рік він заробив 2 млн 051,9 тис. грн. 

Читайте також: Трудовий колектив львівського медуніверситету висунув Ореста Чемериса кандидатом на посаду ректора

Нагадаємо, Tvoemisto.tv раніше повідомляло, що за 2022 рік сім’я Бобалів отримала 1 млн 540 тис. грн доходів. З них 1 млн 99 тис. грн – заробітна плата ректора. Доходи Мельників за 2022 рік становлять 1 млн 606 тис. грн включно із зарплатою Володимира Мельника у розмірі 1 млн 252 тис. грн та його пенсією, яка становить 224 тис. грн. Детальніше про їхні декларації – за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!