У Львові на пів року закрили другу частину Бандери. Транспорт курсує зі змінами

2092 0
Через ремонтні роботи 10 маршрутів громадського транспорту зазнають змін у схемі руху.
Фото: Транспорт та Інфраструктура Львова

Фото: Транспорт та Інфраструктура Львова

Сьогодні, 24 березня, у Львові розпочинають реконструкцію другої частини вулиці Бандери – від вулиці Городоцької до вулиці Героїв УПА. Роботи триватимуть до 30 вересня. Через ремонтні роботи 10 маршрутів громадського транспорту зазнають змін у схемі руху.

Читайте також: Вулицю Бандери у Львові передумали замощувати римським каменем. Відео, фото

Йдеться про автобуси № 7, 15, 24, 41, 42, 43.

Маршрут № 7 буде курсувати за такою схемою: пл. Кропивницького — вул. Митрополита Ангеловича –  вул. Митрополита Андрея – вул. С. Бандери – надалі за маршрутом.

Маршрут № 15: пл. Кропивницького – вул. Митрополита Ангеловича – вул. Митрополита Андрея – вул. С. Бандери – вул. Київська – вул. Чупринки – надалі за маршрутом.

Маршрут № 24: пл. Кропивницького – вул. Митрополита Ангеловича – вул. Митрополита Андрея – вул. С. Бандери – вул. Київська – вул. Чупринки – надалі за маршрутом. У зворотному напрямку: вул. Чупринки – вул. Київська – вул. С. Бандери – вул. Митрополита Андрея – вул. Шептицьких – пл. Кропивницького.

Маршрут № 41: пл. Кропивницького – вул. Митрополита Ангеловича – вул. Митрополита Андрея – вул. С. Бандери – вул. Київська – вул. Чупринки – надалі за маршрутом У зворотному напрямку: вул. Чупринки – вул. Київська – вул. С. Бандери – вул. Митрополита Андрея – вул. Шептицьких – пл. Кропивницького.

Маршрут № 42: перенесення кінцевої зупинки на вул. Митр. Ангеловича (тролейбусна зупинка). Відповідно маршрут курсуватиме – вул. Митр. Ангеловича – вул. С. Бандери – вул. Київська – вул. Чупринки – надалі за маршрутом. У зворотному напрямку – вул. Чупринки – вул. Київська – вул. С. Бандери – вул. Митрополита Андрея – вул. Митрополита Ангеловича.

Маршрут № 43: пл. Кропивницького – вул. Митрополита Ангеловича – вул. Митрополита Андрея – вул. С. Бандери – вул. Київська – вул. Чупринки – надалі за маршрутом. У зворотному напрямку: вул. Чупринки – вул. Київська – вул. С. Бандери – вул. Митрополита Андрея – вул. Шептицьких – пл. Кропивницького.

Читайте також: Пів правди про бруківку. Топ-5 відповідей про ремонт вулиці Бандери

Також трамваї № 4 та № 9 і тролейбуси  № 27 та № 32 курсуватимуть зі змінами.

Трамвай № 4 курсуватиме за такою схемою: Залізничний вокзал – вул. Городоцька – вул. Вернадського, та у зворотному напрямку.

Трамвай № 9: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Торф'яна та у зворотному напрямку.

Тролейбус  № 27: Університет – ст. Скнилів  та тролейбус № 32 Університет – вул. Суботівська курсуватимуть до центру вздовж вулиць Городоцька – пл. Кропивницького – Шептицьких, а у зворотному напрямку за своїм маршрутом без змін.

Читайте також: Ще не вмер Бандера. Якою львів'яни запам'ятають цю вулицю до ремонту

Нагадаємо, що проєкт реконструкції Бандери, «Вулиця для всіх», фінансували за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ). Його обрали з-поміж трьох ідей під час багатьох етапів урбаністичних та громадських слухань. 

У межах проєкту вже облаштували частину пішохідного простору біля Органного залу та хідник навпроти Львівської політехніки. У 2017 році відбулись громадські слухання, де презентували перший ескізний проєкт реконструкції. На слуханнях львів’яни вимагали залишити бруківку та розширити вулицю до чотирьох смуг замість пропонованих двох. За словами тоді чинного головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, ширини наявної вулиці не вистачає, аби облаштувати там виділені смуги, а для розширення доведеться зрізати дерева. Тоді проєкт підкоригували і повернули бруківку.

Вартість реконструкції вулиці Степана Бандери становить 209 мільйонів гривень. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор»

29 вересня на перехресті вулиць Степана Бандери та Карпінського пройшли збори мешканців, які захищали історичне покриття вулиці.

На початку ремонту планували, що дорожнє покриття вулиці буде комбінованим. Стару бруківку мали залишити хіба що у міжколійному просторі та у слотах для паркування. Втім, у грудні, коли вже активно велись роботи, при замощуванні вулиці вирішили не використовувати римського каменю. Дорогу вистелять дрібною бруківкою-мозаїкою, а між рейками буде груба бруківка.

Зараз паралельно відбувається реконструкція на відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича.  Роботи на третьому відрізку, від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА, планують розпочати влітку.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!