Політична реклама

У Львові на виставці обмінюватимуться фотографіями

1010 0
18 жовтня на території ринку «Вернісаж» відбудеться акція з обміну фотографіями, яка була придумана і вперше реалізована в Санкт-Петербурзі в 2010 році.

З тих пір так звана «Сушка» пройшла в більш, ніж 100 містах Росії та світу і зібрала понад 45 тис. учасників, інормує прес-служба Львівської міськради.

Участь у виставці є безкоштовною, а участь у ній можуть взяти усі охочі. Кожен зможе виставити свої фото, а також обміняти їх на фотографії інших учасників.

Фотовиставка «Сушка» не знає ніяких жанрових обмежень фотографії – пейзаж, портрет, НЮ, макро. Для нас головне творчий підхід і відвага учасників, які покажуть свої фото іншим людям. Основним показником того, що ваше фото заслуговує уваги, є його відсутність під кінець дня, - зазначають організатори.

Цьогорічний захід буде проходити в п’ятницю, 18 жовтня, ввечері з 20.00 до 23.00 год. на ринку «Вернісаж».

Ознайомитись з попередніми виставками, а також отримати додаткову інформацію можна за електронною адресою:  vk.com/fotosushka


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!