У Львові відкриють університет для пенсіонерів. Хто і як може долучитись до навчання

8275 0
Навчання в університеті буде безкоштовним і стартує вже з 1 жовтня.

У Львові запрацює університет третього віку «Протон», слухачами якого можуть бути люди похилого віку, що мають статус пенсіонера.

Новий соціальний проєкт у Львові – університет третього віку «Протон» – запускає благодійний фонд «Давай допоможемо». Це інноваційний проєкт, що надасть можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+. Навчання у цьому університеті цілком безоплатне і стартує вже з 1 жовтня.

Читайте також: У «Дії» можна буде оформити субсидії, пенсії та соціальну допомогу

Як зазначають організатори, мета проєкту – покращити якість і тривалість життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями.

Навчальний рік складається із двох семестрів: осінній – з жовтня до грудня та весняний – з лютого до травня.

Проєкт передбачає проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів.

Слухачі із запропонованих предметів можуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.

В університеті слухачі зможуть отримати нові знання на програмі «Бізнес та підприємництво». Програма призначена для активних людей, які мають бажання вести власну справу та займатись підприємництвом. Або ж студенти можуть сформувати для себе індивідуальну навчальну програму з вивченням мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо.

Навчання – безкоштовне.

Читайте також: Накопичуй сам. Розмова з міністеркою соцполітики

Щоб записатися на навчання, яке розпочнеться 1 жовтня, необхідно заповнити реєстраційну форму або звернутися до регіонального представника у м. Львові – Павла Коваля за номером телефону: +38(098) 116 00 90.

Також запрошують до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень упродовж 90 хвилин та зможуть самостійно формувати свій графік.

В реєстраційній формі можна ознайомитись із переліком дисциплін, в яких шукають викладачів (вчителів, спеціалістів, аспірантів, студентів випускних курсів).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!