У Львові виходили хлопчика, який народився вагою 750 грам

1614 0
Хлопчик 22 доби провів у відділенні анестезіології.
ФОТО: RAI.UA

ФОТО: RAI.UA

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили хлопчика Матвійка, який народився передчасно, на 28 тижні вагітності.

Джерело: Львівський перинатальний центр

Хлопчик мав вагу 750 грам, 34 см, 5/6 балів за шкалою Апгар. Він потребував двох доз екзогенного сурфактанту. Відтак, хлопчик 22 доби провів у відділенні анестезіології, на спільному перебуванні з мамою 52 доби. Вже на 71 добу дитину виписали з вагою 2200 грам.

«Якщо дитина народжується передчасно, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі надається вся необхідна комплексна неонатальна допомога. Починаючи з моменту народження та першої «золотої» години життя до 2-го етапу виходжування та спостереження у педіатра у відділенні медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей», – зазначила директорка Центру Марія Малачинська.

Читайте також: У Львові запрацював регіональний центр неонатального скринінгу

Нагадаємо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі успішно виходили передчасно народженого хлопчика із пневмонією. Ярема народився на 33 тижні шляхом кесаревого розтину з вагою 1350 г. У нього була вроджена певмонія, респіраторний дистрес-синдром та затримка внутрішньоутробного розвитку.

Антоніна Костик

Фото медзакладу

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!