Українці подали понад 700 заявок на переміщення свого бізнесу в безпечніші регіони. Потрібен транспорт

1633 0
Перевізників, які можуть допомогти закликають згодоситись, для цього потрібно заповнити гуглформу.
Фото: prompolit.info

Фото: prompolit.info

Держава отримала понад 700 заявок на перевезення бізнесу із зон активних бойових дій. Потрібен вантажний автотранспорт. Про це у Телеграмі повідомив народний депутат Данило Гетманцев.

Читайте також: Це мільйон доларів на день. Андрій Садовий про переселенців та життя у час війни

«В країні діє програма релокації підприємств на час військових дій. Нині уже падали понад 700 заявок на участь у програмі. Під час втілення програми виникає гостра потреба в логістичних ресурсах, а саме автомобільного, грузового транспорту», – йдеться у повідомленні.

Депутат закликає, щоби перевізники, які мають фури, чи усі, хто може і хоче допомогти, зголошувались. Для цього потрібно заповнити форму.

Додамо, що станом на 12 березня Львівщина отримала 78 запитів від виробників, які готові евакуювати свої потужності із зони бойових дій. Зокрема, 31 підприємство вже заявило про рішення щодо повного переміщення на територію Львівської області, й наразі триває укладання договірних зобов’язань з власниками приміщень.

Нагадаємо, раніше у Львівській обласній військовій адміністрації повідомляли про те, що на захід України з регіонів, де ведуться бойові дії, готові переїхати більше 200 підприємств. Він закликав власників незадіяних виробничих приміщень та складів зголошуватися для розміщення підприємств, які хочуть переїхати на Львівщину. Для цього варто заповнити форму. Заявки на евакуацію уряд отримує від представників харчової, деревообробної, текстильної, паливної хімічної промисловості, медицини та машинобудування. Подати її підприємці можуть за посиланням.

Максим Козицький закликав підприємців у Львівській області повернутися до роботи та виплачувати працівникам зарплати.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!