В Україні оновили списки країн червоної та зеленої зон за рівнем захворювання на Covid-19

8242 0
Після повернення з «червоної» країни пройти обсервацію чи здати ПЛР-тест.
Фото: freepik

Фото: freepik

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн, які входять до червоної та зеленої зон за рівнем захворювання на Covid-19.

Читайте також: Два райони Львівщини ввійшли до червоної зони через Covid-19

До зеленого списку знову повернули Румунію, натомість Молдова залишилася у червоній зоні. Як і раніше, у зеленій зоні Албанія, Словенія, Єгипет, Туреччина та Болгарія, водночас серед інших курортних країни Чорногорія і Хорватія залишились «червоними».

Після повернення з червоної країни пройти обсервацію чи здати ПЛР-тест. До слова, зробити це платно можна у львівському аеропорту. Із повним переліком країн обох зон можна ознайомитись за посиланням.

Додамо, що країною «червоної зони» вважають держави, де наявна одна з ознак:

  • кількість нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;
  • приріст нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 у державі за останні 14 днів порівняно з попередніми 14 днями становить більш як 30 відсотків.

Після повернення з країн «зеленої зони» обсервація і самоізоляція не потрібні. З умовами в'їзду до різних країн можна ознайомитися на інтерактивній мапі МЗС. 

Читайте також: Як українцям підготуватися до поїздок закордон в умовах епідемії. Роз’яснення МЗС

Нагадаємо, що раніше, Кабінет міністрів заборонив в’їзд іноземців до  28 вересня.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!