В Україні уряд тимчасово скасував держрегулювання цін на продукти

1435 0
Кабінет Міністрів України запровадив пілотний проект щодо ціноутворення на товари і послуги у галузі виробництва та реалізації продовольчих товарів.
фото: astana.zagranitsa.com

фото: astana.zagranitsa.com

Із 1 жовтня в Україні тимчасово скасували держрегулювання цін на продукти харчування. Про це йдеться в постанові Кабміну, яка набула чинності 1 жовтня. Про це повідомили в департаменті економічної політики облдержадміністрації.

Протягом трьох місяців, до 1 січня 2017 року, буде вивчено динаміку цін і прийнято рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

«Уряд запровадив пілотний проект щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів. Пілотний проект передбачає скасування цінового регулювання на продовольчі товари на три місяці, протягом яких буде проводитися ретельний моніторинг цін. На його основі буде прийняте рішення про подальшу долю цінового регулювання на продукти харчування», – йдеться в постанові.

Метою ухваленої постанови є зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення.

«Реалізація урядового проекту дозволить виявити реальний вплив державного регулювання на ціноутворення у сфері продовольчих товарів та підготувати обгрунтоване рішення щодо подальшого його застосування», – сказано в документі.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!