Вихідні у травні. Скільки відпочиватимемо

6057 0
У завершальний місяць весни 2021 року в Україні буде 18 робочих днів та 13 вихідних.
Фото: Всім

Фото: Всім

Відповідно до списку вихідних у травні, який опублікував Кабмін, цей місяць буде багатий на святкові дати, завдяки яким українці отримають додаткові дні для відпочинку.

Читайте також: У застосунку «Дія» з'являться нові послуги для бізнесу

Так, 1 травня у Львові відзначатимуть День міста. Також на цей день припадає День праці. Згідно з рішенням Кабінету міністрів України, цей день є офіційним вихідним. Оскільки це свято у 2021 році припадає на суботу, вихідний переноситься на найближчий робочий день, тобто на понеділок. Отже, 3 травня – вихідний.

У другий день місяця, 2 травня, православні християни святкуватимуть Великдень. Відповідно до рішення уряду, це свято є офіційним вихідним. Світле Христове Воскресіння відзначається у неділю, тому вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто цього року додатковим вихідним буде ще й 4 травня.

Читайте також: Це не буде звичний формат. У Львові визначать, як святкуватимуть Великдень і день міста

Таким чином, на початку місяця українці матимуть декілька днів поспіль для відпочинку – з 1 по 4 травня включно.

За кілька днів, а саме – в неділю, 9 травня, традиційно відзначатимуть День Перемоги. Оскільки свято збігається з вихідним днем, то наступний день після нього стане неробочим. Відповідно, 10 травня українці також відпочиватимуть. Завдяки цій святковій даті українці отримають три дні поспіль вихідних – з 8 по 10 травня.

Загалом у завершальний місяць весни 2021 року в Україні буде 18 робочих днів та 13 вихідних.

Отож, у травні вихідними будуть такі дні: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29, 30.

Нагадаємо, уже відомо, що і Великдень, і День міста у Львові пройдуть без масових заходів та з дотриманням всіх карантинних обмежень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!