Депутатові Козловському дозволили надбудувати кам’яницю на проспекті Шевченка

3108 0
Виконком міської ради прийняв рішення видати депутатові містобудівні умови та обмеження.
Зображення Google maps

Зображення Google maps

Як розповів під час засідання виконкому головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, йдеться про реконструкцію нежитлових приміщень в будинку по проспекту Шевченка, 8. Планується збільшити загальну площу  за рахунок часткової надбудови третього поверху та облаштування мансардного поверху. Чаплінський додав, що йдеться про офісне приміщення, а не житлове. Разом з Григорієм Козловським реконструкцією займається Валентина Свіщова.

Читайте також: Топ-5 найбагатших депутатів львівської міськради. Інфографіка

Згідно з рішенням виконкому, вони мають отримати технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта та розробити робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.

Також ініціатори реконструкції мають отримати в ДАБІ дозвільні документи на початок будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених об’єктів.

У рішенні виконкому закладені наступні містобудівні обмеження: гранична висота будівлі – 18,1 метра від найнижчої відмітки поверхні землі до гребеня даху.

Читайте також: Кожен третій депутат львівської міськради приховує майно чи бізнес. Інфографіка

Також забудовники мають забезпечити пропорційність та співвідношення архітектурного об’єму з висотою наявної забудови, яка визначає масштаб проектованої споруди, та вирішення архітектурного вистрою фасадів.

Паспорт кольорового спорядження фасаду слід узгодити в управлінні охорони історичного середовища.  Також проект має врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста

Григорій Козловський є власником та співвласником низки закладів громадського харчування в центрі Львова. Він також є депутатом Львівської міської ради від БПП "Солідарність".


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!