Ірину Подоляк призначили заступницею міністра культури

1378 1
До цього вона була депутаткою від «Самопомочі» у Верховній Раді 8-го скликання.
Фото: Самопоміч

Фото: Самопоміч

Ексдепутатку «Самопомочі» Ірину Подоляк призначили заступницею міністра культури. Про це Мінкульт повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Вона має дві вищі освіти — філологічну та юридичну. До того, як стати депутаткою у 2014 році, Ірина Подоляк працювала у міськраді Львова – у інформаційному відділі виконкому, у відділі закордонної співпраці інформаційного управління, керівницею управління культури. Також працювала в часописі «Ї» та в Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID), координаторкою USAID у Львові. Вона також є членкинею львівської ГО «Мистецька рада «Діалог».

Читайте також: Потрібно добре виховувати своїх дітей — тоді будуть і жінки-лідерки, і чоловіки-лідери

Ірина Подоляк — одна із авторок Закону «Про мову». Із усією її законотворчою діяльністю можна ознайомитись на сайті Верховної Ради. Рух «Чесно» у червні вніс Ірину Подоляк до списку найбільш доброчесних депутатів.

У 2018 році вона задекларувала власну квартиру у Львові та орендовану квартиру в Києві. Автівки депутатка не має, але у декларації вона вказала, що отримала 90 тис. грн на компенсацію проїзду. Ще 237 тис. грн вона отримала у вигляді компенсації вартості житла, а на виконання депутатських повноважень — майже 423 тис. грн. Окрім того, Ірина Подоляк задекларувала 384 тис. грн зарплати і 200 тис. грн грошової допомоги від матері — Ганни Плотиці, яка працює приватною нотаріускою у Золочеві. На рахунках у банках в Ірини Подоляк було 11 тисяч євро та 7 тисяч доларів.

У 2019 році вона балотувалася на 116-му окрузі у Львові від «Самопоміч», але до Верховної Ради не пройшла.

Нагадаємо. що Міністерство культури, молоді і спорту очолює вихідець із Львівщини Володимир Бородянський.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
2 Жовтня, 2019 15:04
666 ... освіту вона вже підняла ? ... час піднімати культуру ? ... хоч і ставлюсь негативно до пані Фаріон , та все частіше починаю погоджуватись з її поглядами і позицією шо до української освіти і культури... а ця "ірина" --" не риба - не м'ясо" ... типова номенклатурниця-кон'юктурниця ...