Мирослав Маринович у Львові розкаже про нові правила для бізнесу

2081 0
У п'ятницю, 31 жовтня, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує підприємців з різних регіонів України на відкриту зустріч-дискусію «Бізнес і цінності в Україні сьогодні: виживати у заданому чи формувати бажане?». Головний доповідач – правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, проректор УКУ Мирослав Маринович.
Фото: zn.ua

Фото: zn.ua

Модератор зустрічі – заступник HR-директора АТ «Ощадбанк», керуючий партнер консалтингової компанії «AR consulting» Андрій Рождественський.

Окрім цікавої лекції від відомого правозахисника та публіциста, гості дізнаються більше про програми Львівської бізнес-школи.

Програма заходу:

16:40 – вітальна кава та реєстрація учасників

17:00-18:30 – лекція Мирослава Мариновича/дискусія

Місце проведення: Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал УКУ (1-й поверх). Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Зареєструватись на зустріч

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, 067 67 31 876.

Довідка:

Мирослав Маринович – правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор УКУ. Один з учасників Унівської групи та ініціативної групи «Першого грудня». Перу Мирослава Мариновича належать кілька сотень статей, есе, експертних оцінок, коментарів на суспільно-політичну, правозахисну, культурологічну й релігієзнавчу тематику, опублікованих у різних газетах, журналах, збірниках, на веб-сайтах – як в Україні, так і за кордоном.

Андрій Рождественський заступник HR-директора АТ «Ощадбанк», керуючий партнер консалтингової компанії «AR consulting». Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю. Пізніше, HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Приймав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині УЛР) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Зі своєю командою побудував систему бізнес-тренінгового навчання в банку з нуля.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!