На Львівщині реорганізують декілька медзакладів. Які саме та як це вплине на персонал?

5840 0
У Львівській області планують реорганізувати декілька лікарень та диспансерів, яких саме – дивіться під час дискусії «Твого міста».

Із 2020-ого року з держбюджету будуть фінансувати тільки ті лікарні, які підписали договір із Національною службою здоров’я.

Читайте також: «Так працює весь світ». Ірина Микичак про штрафи та бонуси для лікарів

Уже наступного року НСЗУ буде платити лікарням лише за медичні послуги, тобто за пролікованих пацієнтів, а не за наявні ліжкомісця чи за те, що медики присутні на роботі. Щоб оптимізувати роботу, частину медзакладів хочуть реорганізувати. Зокрема, у Львові планували об’єднати «Охматдит» із Чорнобильською лікарнею. Тоді, згідно із рекомендаціями НСЗУ, в одному закладі могли би надавати максимум медичних послуг.  

Читайте також: Навіщо у Львові хочуть об’єднати ОХМАДИТ та Чорнобильську лікарню

13 листопада, о 16:30, у прямому ефірі Tvoemisto.tv відбудеться дискусія за участі представників медзакладів, чиновників та посадовців,які відповідають за охорону здоров’я в області, розкажуть, які ще лікарні та диспансери планують реорганізувати та як ці зміни вплинуть на роботу медперсоналу.

Переглянути ефір можна буде на сайті Tvoemisto.tv та Фейсбук-сторінці медіа-хабу. У коментарях до трансляції, на Фейсбук-сторінці чи на сайті, ви можете залишити запитання і отримати фахову відповідь у прямому ефірі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!