Наступного року в Україні двічі підвищать пенсії

3116 0
Уряд запланував провести підвищення пенсій у двох місяцях 2016 року. Про це заявив глава Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

«У наступному році передбачається двічі збільшити розміри пенсійних виплат – в травні і грудні», – сказав Зарудний. Він також додав, що підвищення може відбутися і раніше наміченого терміну, якщо дозволить фінансова ситуація.

Читайте також: Що змінилось у пенсійному законодавстві. 5 фактів

Окрім того, за його словами, Пенсійний фонд працює над збільшенням доходів шляхом оптимізації адміністративних витрат. Зокрема, уряд ухвалив постанову про скорочення штату Пенсійного фонду майже на 4,5 тисячі працівників. Також закриють 160 районних і міських управлінь фонду, замість яких залишаться лише зали обслуговування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ініціював з 1 вересня 2015 року підвищення соціальних стандартів. Зокрема, мінімальна заробітна плата була встановлена на рівні 1 378 гривень, а мінімальна пенсія – 1 074 гривні. Також зросла зарплата працівників бюджетної сфери.

Джерело: finance.ua

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!