Об'їзну Золочева ремонтують: діятиме реверсний режим руху

1302 0
Сьогодні, 25 червня, відновлено дорожні роботи на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68+000 - км 68+600 обхід м. Золочів.
фото: photofact.in.ua, ternopil.te.ua

фото: photofact.in.ua, ternopil.te.ua

На даній ділянці дороги розпочато роботи з розпушення конструктивних шарів, роботи по влаштуванні підстильних та вирівнюючи шарів основи з щебеневих матеріалів (підготовка  для подальшого влаштування асфальтобетонних шарів), інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Під час проведення робіт на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68+000 - км  68+600 обхід м. Золочів рух транспорту здійснюватиметься в реверсному режимі.

Нагадуємо, станом на 25 червня поточного року  дорожниками проведено роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону  на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68 +600 - км 72+000 обхід м. Золочів. Проведено роботи по посиленню основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу з додаванням щебеневих матеріалів.

Ділянку дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів збудовано у 1983 році. Капітального ремонту не проводили.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!