У Дрогобичі купують квартири для ще 10-х мешканців будинку, що обвалився торік

2644 0
Закупівлю перших 29 квартир для колишніх мешканців будинку почали ще раніше.
Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Сесія Дрогобицької міськради ухвалила рішення про закупівлю ще 10-ти квартир для мешканців будинку, що обвалився торік у серпні. Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міськради.

Додамо, перші 29 мешканців з обваленого будинку вже займались процедурою оформлення купівлі нового житла на початку травня.

Станом на 22 травня 20 сімей вже оформили договори купівлі-продажу, інші 19 – в процесі оформлення. На купівлю житла очікують ще 20 людей.

Нагадаємо, у квітні на закупівлю житла постраждалим мешканцям виділили 40 млн 721 тис. грн з держбюджету. Сума відшкодування становить 16 тис. грн за кожен втрачений через обвал метр площі житла.

Мешканці мали змогу доплатити різницю у ціні, якщо вартість новопридбаного житла перевищувала передбачену для них граничну суму. Якщо ж вартість новопридбаного житла була нижчою, аніж передбачена сума, то кошти повертають до держбюджету.

Досі мешканці будинку, яких відселили, проживають в орендованих помешканнях. Гроші за оренду компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету. 

Читайте також: Рятувальники показали хронологію подій трагедії в Дрогобичі. Відео 

Нагадаємо, трагедія у Дрогобичі сталась у ніч на 28 серпня торік. Унаслідок обвалу будинку загинули 8 людей, 7 – потрапили в лікарні Львова і Дрогобича. Серед травмованих були діти.

Офіційною причиною обвалу будинку назвали руйнування середньої несучої стіни підвалу, що виникло через просідання або руйнування цегляної кладки. Це в основному є наслідком помилок під час будівництва.

Міська влада Дрогобича ще торік звернулась до голови ЛОДА та до прем’єр-міністра України про виділення коштів для компенсації та придбання житла постраждалим власникам квартир у будинку. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!