Політична реклама

У «Львівобленерго» запрацювала безкоштовна гаряча лінія

44251 20
У Львові запрацювала цілодобова багатоканальна гаряча лінія ПАТ «Львівобленерго». Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Про це повідомляє відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».

Зателефонувавши на номер 0-800-50-15-68, мешканці можуть отримати інформацію про все, що стосується послуг електропостачання:

законодавчу та нормативну базу, якою керується енергопередавальна організація у своїй діяльності;

тарифи на електроенергію;

тарифи, диференційованих за періодами часу;

нарахування та оплату за спожиту електричну енергію;

пільги та субсидії;

прилади обліку електричної енергії;

припинення послуг електропостачання;

приєднання нових та реконструйованих електроустановок до електромереж Товариства;

перерви послуг електропостачання;

терміни відновлення послуг електропостачання;

якість послуг електропостачання.


Читайте також:
25 Лютого, 2020 22:23
Андрій В місті Хирів по вулиці Добромильській виключається світло а по сусідству світло є що робити мала дитина а котел не працює і причому дуже часто таке, робіть щось!!!
2 Січня, 2020 16:00
Валерій 31 грудня пропало світло коли дзвонили на гарячу лінію то повідомили що в обленерго новий рік і вони не будуть гнати спеціально машину щоб зробити світло, світло включили 2 січня в 20.00,наданий час дзвонив на гарячу лінію на номер0800501568 але мій номер заблокували щоб не тривожив коли світла немає, тому що через таких як я вони мають неприємності. Жовківський р-н, с. Зашків
9 Жовтня, 2019 17:14
Віталій Коли буде світло м.Борислав
30 Вересня, 2019 20:35
Віталій Коли буде світло Львівська обл. М Рудки вул. Набережна
30 Вересня, 2019 18:28
Наталя У селі Жирівка світло 105/110в,замкнуло ще 4год.тому ніхто нічого не робить.коли буде нормальне світло?
5 Липня, 2019 21:06
Іван 21столітя загріміло раз а світло відключають на сутку повний абсурд
27 Червня, 2019 22:54
Наталя Чому в селі Плугів відключили світло ? Мала дитина боїться темноти що порадите????????
27 Червня, 2019 22:54
28 Квітня, 2019 21:11
Юля Сьогодні в день Паски, відключили світло, дозвонитись на гарячу лінію не можливо, і всім всерівно.....
5 Березня, 2019 14:16
Анатолій Як, завжди зробили але недодумали, звичайно булоб чим.
1 Березня, 2019 17:15
Людмила Я намагаюсь вам додзвонитись два дні і ніякого результату,для чого ви пишете,що працюєте для людей...
4 Лютого, 2019 20:48
Ярослав Чому не працює гаряча лінія? знущаєтесь!!!
4 Лютого, 2019 17:56
Людмила Касперська Чому не працює гаряча лінія? Чому знущаєтеся?
4 Лютого, 2019 17:56
Людмила Касперська Чому не працює гаряча лінія? Чому знущаєтеся?
4 Лютого, 2019 17:56
Людмила Касперська Чому не працює гаряча лінія? Чому знущаєтеся?
4 Січня, 2019 14:27
Оксана Як можна додзвонитись,щоб подати показник?
23 Вересня, 2018 15:12
Мар'яна Люди добрі,який толк з того номера,якщо він постійно зайнятий?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!