У Львові обговорять інфікування гепатитами В і С. Де подивитися

823 0
Експерти обговорять аналіз Львівського обласного лабораторного центру щодо захворюваності на гепатити В та С у Львові.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

Від початку року на Львівщині зареєстрували 23 випадки захворювання на гепатит С та 70 випадків гепатиту В. Львівський обласний лабораторний центр оприлюднив перелік закладів, у яких львів’яни імовірно захворіли на гепатит В та С, що спричинило резонанс у ЗМІ та бурхливе обговорення серед львів’ян. Пізніше стало відомо, що перелік закладів складали на основі опитування хворих.

Як саме формувався перелік закладів імовірного інфікування гепатитами? Чи можливі похибки у таких результатах і які саме? Як коректно розбиратися в такій інформації медикам та журналістам? Про це та інше говоритимуть 25 вересня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», – «Чи справді гепатит. Як розуміти аналіз Лабораторного центру медикам та пацієнтам».

Місце проведення: конференц-зал готелю «Асторія». Початок дискусії: о 17:00.

Участь у дискусії братимуть головний епідеміолог Львівщини, представники департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Львівського обласного лабораторного центру, центру громадського здоров’я, приватних та комунальних медичних закладів, які потрапили до переліку, журналісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться орієнтовно о 17:00 на сайтіYouTube-каналі та Facebook-сторінці «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете дізнатися за посиланням.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар