У Львові триває унікальний ляльковий фестиваль. Фото

3841 0
У львівському Палаці мистецтв 21 вересня стартував Восьмий фестиваль «Ляльковий світ». Свої оригінальні роботи у різних техніках представили понад тридцять авторів з усіх куточків України.
фото: facebook.com/evgeny.kraws

фото: facebook.com/evgeny.kraws

Цьогорічна додаткова тематика «Моє руденьке сонечко». У кожного воно своє: комусь котики, комусь коники, у когось песики чи апельсини з лапками, а хтось, цілком прогнозовано презентував руденьких хлопчиків та дівчаток, великих й маленьких, слухняних й не дуже! Львівський фестиваль ляльок – дуже демократичний: поруч з милими роботами, виконаними, у традиційних простих техніках, розміщуються надзвичайно трудоємкі та складні за виконанням ляльки вартістю у декілька тисяч «зелених». У виставкових залах також розмістили живописні роботи Теодозія Салія.

Виставка ляльок триватиме до 2 жовтня. Куратор фестивалю Ірина Сорокіна традиційно запрошує на безкоштовні екскурсії організовані групи з дитячих сиротинців та шкіл-інтернатів.

Виставка доступна щодня із 11:00 до 18:00 години (понеділок - вихідний). Вхідний квиток для дорослого коштує 20 грн, для дітей та студентів – 10 грн.

Додамо, фестиваль авторської ляльки проводиться у Львові вже у восьме: відвідувачі експозиції мають можливість познайомитися з розмаїттям технік створення авторської ляльки, а митці налагодити контакти та удосконалити свою майстерність. Під час фестивалю відбуваються майстер-класи та семінари.

Фото та інформація із Facebook-сторінки Evgeny  Kraws


Читайте також: