У Львові втретє оголосили тендер, аби придбати планшети для депутатів

1020 1
Цього разу планшети для депутатів мають намір закупити через сервіс Prozorro.
фото: dumskaya.net

фото: dumskaya.net

Львівське комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій» втретє оголосило про закупівлю 65 планшетів з чохлами для депутатів міськради, цього разу в Prozorro.

Також цього разу технічні вимоги щодо предмету закупівлі значно розширили – готові придбати не тільки планшет Apple iPad mini, а також Samsung Galaxy Tab A, Lenovo Tab 3 Business або еквівалент. У порівнянні з попередніми оголошеннями, очікувана вартість закупівлі зросла на 10 тис. грн – з 525 тис. грн до 535 тис. грн, повідомляє видання Наші гроші.

Аукціон на закупівлю планшетів з чохлами відбудеться 6 жовтня.

Нагадаємо, вперше торги на закупівлю планшетів оголосили на початку липня. Цю закупівлю відмінили, посилаючись відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів.

У кінці липня ЛКП опублікувало нове оголошення у Віснику держзакупівель про закупівлю таких же 65 планшетів. Причому старе і нове техзавдання не відрізнялися – у міськраді хотіли придбати саме iPad mini 2 або 3. Цю закупівлю також відмінили, бо на торги прийшов лише один учасник – Дочірне підприємство «Орт-сервіс» ТОВ «Орт», що належить Андрію Кінаху, Степану Бачо та Олексію Андрусяку.

Раніше у коментарі для Tvoemisto.tv Юрій Лукашевський, в. о. начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради наголошував, що планшети придбають для того, щоб кожен депутат мав можливість якісніше працювати, мати доступ до необхідних документів, постанов під час засідання. «Сьогодні не кожен депутат має можливість придбати необхідний для роботи планшет, –зазначає Юрій Лукашевський. – Нові планшети міські чиновники матимуть і у неробочий час, а у разі пошкодження будуть зобов’язані відшкодувати збитки». 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
28 Вересня, 2016 15:28
Шлёма Нафига этим жопоруким планшеты,чтобы на сессии не скучали?По лопате и по венику каждому дармоеду и бегом чистить город от мусора.Хоть какая то польза будет от боровов.