У Львові за роботою ЛКП «Лев» можна спостерігати онлайн: деталі

2488 0
Львівське комунальне підприємство «Лев», що діє як ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин та Перша комунальна ветеринарна клініка Львова, встановило 9 веб-камер у своїх приміщеннях та на території та вивело трансляцію усіх процесів онлайн. Це перше комунальне підприємство в Україні, яке повністю відкрило свою роботу у вільному доступі. Про це інформують у прес-службі міськради.
Фото: Facebook

Фото: Facebook

Камери на ЛКП було встановлено кілька місяців тому, спочатку їх використовували для внутрішнього користування як відеонагляд. З червня 2016 року комунальне підприємство запустило трансляцію з веб-камер на своєму сайті і тепер всі охочі можуть спостерігати за життям на території «Лева».

Як подивитися онлайн-трансляцію з ЛКП «Лев»?

Аби спостерігати за роботою підприємства он-лайн, потрібно зайти на сайт ЛКП «Лев», а далі у рубрику «Он-лайн трансляція з ЛКП «Лев». Тут можна побачити відео з 9 камер спостереження. Це і територія ЛКП, і зовнішні вольєри, і внутрішні приміщення.

Що можна побачити на камерах спостереження? В режимі реального часу, з запізненням у 3-4 хвилини можна побачити: карантин, де утримують собак, яких тільки відловили на вулицях і які перебувають у карантинній зоні з метою попередження поширення можливої інфекції чи захворювань серед інших тварин; післяопераційну з вольєрами, де знаходяться собаки, які одужують після травм та операцій, а також тварини після стерилізації; подвір’я ЛКП та зовнішні вольєри на вулиці, які зараз планово ремонтують; приймальний покій ЛКП «Лев» та коридори; стерилізаційну кімнату та лабораторію; а також кухню для тварин, де готують їжу для хворих собак і тварин, що проходять післяопераційний період.

«ЛКП «Лев» раніше анонсувало такий крок і тепер відкрило свою діяльність для усіх. Ми працюємо прозоро і тепер у цьому може переконатися кожен, хто забажає. Звичайно, це не означає, що ми не будемо продовжувати знайомити людей з нашою роботою безпосередньо на підприємстві. Ми відкриті і готові до співпраці для допомоги безпритульним тваринам нашого міста», – каже директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Вартість проекту: веб-камери 70 581,35 грн., налаштування он-лайн перегляду – 5 500грн. Оплачено статутним коштом.

Довідка. Комунальне підприємство «Лев» – це ветеринарно-стерилізаційний центр та Перша комунальна ветеринарна клініка Львова. Робота команди ЛКП полягає у відлові, вакцинації, стерилізації, лікуванні та прилаштуванні (відпуску на місце відлову) безпритульних тварин міста у співпраці з волонтерами та опікунами, а також у наданні широкого спектру ветеринарних послуг домашнім улюбленцям. На базі ЛКП діє Служба порятунку тварин, а також буде відкрито Центр адапції тварин.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!