У Львові з’явилася нова соціальна реклама «Поділися дорогою»

1507 0
Соціальна реклама має на меті змінити ставлення львів’ян до своєї безпеки на дорогах міста.
фото: youtube.com

фото: youtube.com

Минулого року на дорогах Львівщини загинули 320 людей, а 3 263 осіб отримали травми різної важкості. Щоб зменшити цю статистику, ініціатори кампанії «Безпечні дороги» розмістили на біл-бордах міста соціальну рекламу «Поділися дорогою».

«Винуватцями аварій стають всі учасники дорожнього руху – і водії, і пішоходи і велосипедисти. Серед причин – неуважність, нехтування правилами, самовпевненість, низька культура поведінки. Важливим є усвідомлення, що взаємна повага і дотримання правил рятують життя», – говорить керівник медіа-хабу «Твоє Місто», один з ініціаторів проекту Тарас Яценко.

Читайте також: Фара на лобі. Чому взаємна повага не менш важлива, ніж дотримання ПДР

Соціальна реклама стосується не лише водіїв, а й усіх інших учасників дорожнього руху. Її мета – змінити ставлення львів’ян до власної безпеки на дорогах та спонукати їх бути відповідальними і поважати інших учасників руху.

«Важливою складовою покращення ситуації на дорогах є профілактика. Ми не тільки реагуємо по факту аварій чи ДТП, наше завдання максимально усунути причини, через які аварії стаються. Найчастіше причиною аварій, в тому числі смертельних, є самовпевненість учасників дорожнього руху – і водіїв і пішоходів. Але конкуренція на дорогах повинна зникнути», – говорить старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Микола Ільчук.

Нагадаємо, у Львові стартував масштабний інформаційно-просвітницький проект із безпеки дорожнього руху. Серед заходів, що мають збільшити безпеку львівських доріг - навчання та флешмоби серед школярів, тренінги для водіїв, просвітницьку кампанію в медіа, соціологічне дослідження, серію публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху,.

Організатори проекту «Безпечні дороги» – медіа-хаб «Твоє місто», соціальна ініціатива Української греко-католицької церкви «Хтось не зробить», у співпраці з кафедрою соціології «Львівської політехніки», організацією Rotary Lviv International, Патрульною поліцією Львова за підтримки мережі магазинів Вухо.ком та ексклюзивного партнера – компанії Aria Group (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat).


Читайте також: