Соціологи оприлюднили свіжий рейтинг партій до парламенту

7975 1
Голосувати на виборах до парламенту готові 72% українців.
Фото: uk.etcetera.media

Фото: uk.etcetera.media

Соціологічна група «Рейтинг» опублікувала нове дослідження електоральних настроїв, яке проводили з 29 травня по 3 червня.

Читайте також: Заступник мера, нардеп, підприємець. Хто ще змагатиметься зі Львова за місце у Верховній Раді

Найбільше українців, які визначилися і будуть голосувати, готові підтримати «Слугу народу» – 48,2%, ще 10,7% голосуватимуть за партію «Опозиційна платформа – За життя», а 7,8% – за «Європейську Солідарність». Також подолати 5-відсотковий бар’єр може «Батьківщина» (6,9%) та партія «Голос» (5,6%). Додамо, що рейтинг партії «Слуга народу» почав динамічно зростати у останні три місяці.

Голосувати на виборах до парламенту готові 72% українців. Ще 14% відповіли, що швидше за все також підуть на вибори.

Водночас антирейтинг партій очолює «Європейська Солідарність», за яку за жодних обставин не голосуватиме 52% виборців.

Відповідно до рейтингу, діяльністю чинного президента Володимира Зеленського задоволені 45% мешканців західної України (мешканці Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Волинської областей).

А також, якби сьогодні проводили референдум щодо вступу України до Європейського Союзу, то 82% українців з Заходу проголосували б позитивно. Ще 76% мешканців західних областей проголосували б за вступ до НАТО. Ці показники є найвищими по Україні.

47% всіх опитаних зазначили що головним мотивом, яким вони будуть керуватися при виборі політичної сили під час голосування, буде здатність партії принести зміни в країні. Ще 30% сказали, що голосуватимуть, виходячи із здатності політичної сили навести порядок у країні.

Дві третини опитаних – за те, щоб українська мова була єдиною державною мовою. 21% виступають за надання російській державного статусу, ще 11% – за її офіційний статус.

У опитуванні взяли участь 2000 респондентів, а похибка дослідження становить 2,2%.  Додамо, що позачергові парламентські вибори призначили на 21 липня.


Читайте також:
6 Червня, 2019 06:03
Українець Де партія 5.10 ?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!