Як львів’янам упродовж хвилини передати дані лічильника за газ. Відеоінструкція

15270 0
Пропонуємо відеоролик, в якому споживачам нагадують про необхідність щомісяця станом на 1 число фіксувати показання лічильника та впродовж наступних 5 днів передавати їх газорозподільному підприємству.

У ролику показані найбільш популярні способи, які дозволять передати показання менше ніж за хвилину. Зокрема, як це зробити з допомогою смс-повідомлення, контакт-центру, або через «Особистий кабінет».

Читайте також: Оплата комунальних послуг онлайн: 5 інструментів для львів’ян

ПАТ «Львівгаз» повідомляє, що сьогодні у Львівській області приблизно 85% споживачів вже мають встановлений газовий лічильник. Вони зацікавлені в тому, щоб кожного місяця вчасно передавати показання лічильників. Це дозволить газовій компанії розрахувати обсяг палива, спожитий за місяць, відповідно до даних їхнього приладу. За останній рік ПАТ «Львівгаз» запровадив щонайменше три додаткових сервіси, за допомогою яких можна передати показання приладу без особливих зусиль. Щомісяця різними сервісами підприємсва для передачі показань лічильника користуються щонаймше 100 тисяч споживачів газу Львівської області.

Опублікувала Юлія Сабадишина

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!