Якою бачить вулицю Бандери головний архітектор Львова

4084 1
Львів’яни обговорюють варіанти перепланування вулиці Бандери, висловлюють свої пропозиції та зауваження. Tvoemisto.tv вирішило довідатись у головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, як він бачить перепланування вулиці.
фото: maisterniamista.org.ua

фото: maisterniamista.org.ua

«З погляду урбаністичного підходу я поділяю думки свого колеги Кейс Ван Райвена, який за те, щоб залишити максимально традиційну структуру, щоб машини їздили поряд з трамваями і залишити бруківку, яка додає енергетичну та емоційно-естетичну складову. – наголошує Юліан Чаплінський. –  Якщо говорити про технологію, транспорт, і те, як задовольнити швидкість і мобільність, то я за те, щоб бруківку залишити частково».

Головний архітектор Львова наголошує що варто додати додаткову смугу, щоб люди могли їхати і за трамваєм, і збоку від трамваю за зразком вулиці Вітовського. Також додаткові смуги з асфальтним покриттям можна давати з обох боків дороги, адже це зменшує шум. До прикладу, зовсім інший шумовий ефект по вулиці Чупринки і Бандери,  тому слід комбінував асфальтне покриття із покриттям бруківки більше у дизайнерському ключі.

«Також я розумію, що пересічні львів’яни завжди думають про збільшення паркомісць. Як на мене, їх треба робити у нішах між деревами. Загалом місто не повинно цікавити, де людина поставить холодильник у себе в хаті, або де поставить свою машину. На Заході тільки з десятої ранку до восьмої вечора паркування безкоштовне, у інший час – платне. Безкоштовне паркування тільки тоді, коли водій знайшов місце на розмітці», – наголошує головний архітектор Львова.

Окрім цього, на думку архітектора, слід переглянути тему зелених насаджень, тому що сторона від Політехніки засаджена каштанами, а це не найкраще дерево для міста, хоча б з огляду на того, що багато плодів каштанів потім падає на тротуар.

Втім, кожен із запропонованих варіантів реконструкції вулиці Бандери, на думку Юліан Чаплінського, непоганий: «Дуже добре, що громадськість бере участь у обговоренні. Адже, перші ніш робити негативні дописи у фейсбуці, треба взяти участь у громадських обговореннях, бо тільки у таких робочих моментах є справжній конструктивний діалог».

Читайте також: У Львові обирають кращий варіант облаштування вулиці Бандери. Три ідеї

Підготувала Оксана Лісна

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
23 Липня, 2016 20:26
Осп не комбінуйте з асфальтом і бруківкою
Бруківка првинна залишитися такою як вона є