Київ

Через спеку в Києві обмежили рух вантажівок

554 0
Час дії обмеження можуть змінити відповідно до зміни погоди.

У Києві через спеку запровадили тепловий режим – у місто заборонили в’їзд великовагового транспорту. Про це повідомляє столична патрульна поліція.

«Тимчасове обмеження дорожнього руху поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тони й навантаженням на вісь понад 7 тонн та стосуються як в’їзду в Київ, так і пересування містом», – відзначили патрульні.

Час дії обмеження можуть змінити відповідно до зміни погоди.

Контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснюватиме Управління патрульної поліції у м. Києві.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!