Львів повернув державі 54 млн грн, виділені на сихівський Палац спорту

1756 0
Втім, є надія, що після повторного оголошення тендеру гроші знову виділять.
Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Львів повернув до бюджету державну субвенцію на будівництво Палацу спорту на Сихові. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомила в.о. заступниці міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

За її словами, місто повернуло 54 мільйони гривень віж держави, адже тендер на будівництво Палацу спорту скасували. Втім, Галина Слічна каже, що після перегляду проектно-кошторисної документації і оголошення повторного тендеру, міська рада скерує лист-клопотання в міністерство молоді та спорту України про повторне виділення коштів. Буде це більша, менша чи та сама сума, поки що невідомо.

Читайте також: Чому з проекту спорткомплексу на Сихові забрали басейн

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2017-го у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін» – Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб. У березні 2018-го виконком міської ради затвердив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту

Читайте також: Бракує сучасного. Віктор Кудін про архів, спорткомплекс та львівську архітектуру

На початку жовтня минулого року у Львові створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке стане замовником будівництва, а пізніше виділили земельну ділянку під спорткомплекс площею 1,87 га. На проектну документацію передбачили близько 16 млн гривень. Крім цього, місто отримало 27 млн гривень держдотації на спорткомплекс. 12 листопада ЛКП «Палац ігрових видів спорту» оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові майже за мільярд гривень. Звести його мали до 2023 року, але в грудні тендер скасували через зависоку вартість будівництва. Здешевити весь проект планують завдяки альтернативним матеріалам будівництва.

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!