Львів’янам пропонують 2 500$ на розвиток власного бізнесу. Як отримати?

2595 0
Понад 200 львів’ян та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові, отримають можливість здобути нову професію, заснувати та розвинути власний бізнес.
Фото: businessnewsdaily.com, firstcommercebk.com, betanews.com

Фото: businessnewsdaily.com, firstcommercebk.com, betanews.com

Проект передбачає кілька етапів, у межах яких дводенні тренінги, приватні консультації, написання, захист бізнес-планів та заявок на курси перекваліфікації. Завершальний етап передбачає виділення грантів для учасників – від 500$ до 2 500$. «Ціль проекту – допомогти учасникам визначитися з векторами майбутньої діяльності та надати потрібні знання для старту чи розвитку свого бізнесу», – відзначила керівник проекту Христина Яблонська. Заявки на проект приймають до 12:00 17 вересня 2015 року. Дізнатися про проект більше: http://bc-club.org.ua/mom.html.

Після завершення етапу відбору всіх учасників розділять на групи трьох напрямків:

1. «Профорієнтація» (для тих, хто бажає отримати нові знання щодо пошуку роботи, здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію).
2. «Самозайнятість» (для учасників, які вже розпочали власний проект або хочуть стартувати з власним бізнесом).
3. «Мікропідприємництво» (для підприємців, які хочуть розширювати власний бізнес).

Читайте також: Як створити власний бізнес: від ідеї до реалізації? Про бізнес-моделювання від експерта

Навчальні тренінги та консультації проводитимуть за темами і у форматах, які найбільше підходять потребам та очікуванням кожної з груп. Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно заповнити коротку заявку, пройти співбесіду та надати копії всіх потрібних документів. Участь у проекті є безкоштовною та можливою для тих осіб, які ще не отримували фінансової допомоги від МОМ, – інформує прес-служба ЛМР.

Читайте також: Як правильно розпоряджатися персональними коштами? 5 порад від експерта

«Серед тих, хто вже подав заявки на участь – майбутні підприємці з ідеями розвитку ринку послуг та агробізнесу. Також багато переселенців, які планують створювати бізнеси на основі традицій свого регіону: заклади місцевої кухні, виробництво традиційної випічки тощо. Серед осіб, які планують перекваліфіковуватися чи змінювати професію, найпопулярніші напрямки – перукарство та кравецьке ремесло. Багато хто подає заявки на вивчення іноземних мов, курси водіння тощо. Важливо, що кожен з учасників знає, як ці знання використовуватиме у майбутньому», – розповів координатор проекту Михайло Ткач.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!