Минулого року на Львівщину релокували понад 250 підприємств

925 0
За 2022 рік на Львівщині створено додатково майже 15 тисяч фізичних осіб-підприємців.
Фото: Умовне/Прогрес

Фото: Умовне/Прогрес

На Львівщину з різних областей України за минулий рік переїхали і почали роботу понад 250 підприємств. Про це на брифінгу Media Center Ukraine повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

«За минулий рік ми релокували понад 250 підприємств з різних областей, і вони почали тут свою роботу. До Центру зайнятості звернулися 1300 людей з числа ВПО, і їм всім підібрали роботу. Основна мета, яку ми перед собою ставимо, - залишити всіх тих, хто хоче тут залишитися. Для цього створюємо комфортні умови проживання і праці», – сказав він.

Читайте також: Понад 30% релокованих підприємств готові надалі залишатися на Львівщині

Також очільник області зазначив, що за 2022 рік на Львівщині створено додатково майже 15 тисяч фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, у Львові пропонують збільшити відшкодування ваучера на релокацію бізнесу зі 100 тисяч гривень до 300 тис. грн. Йдеться про ваучер на релокацію, що дає змогу отримати відшкодування на оренду приміщення, логістичні послуги, а також монтаж та ремонт обладнання. Ним можуть скористатися юридичні особи, які зареєстровані на території Львівської МТГ, виробляють продукт, надають послуги, релоковані підприємства.

Аро те, чи важко започатковувати власну справу під час війни, що саме переважає на ринку та чи можна очікувати найближчим часом позитивного розвитку бізнесу, читайте в матеріалі Tvoemisto.tv «Які ФОПи з’явилися на Львівщині після вторгнення росії і як працює бізнес».

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!