Поповнити банківський рахунок тепер можна у відділеннях «Укрпошти»

543 0
Максимальне зарахування – 4999 грн.
фото: nu.org.ua

фото: nu.org.ua

У відділеннях «Укрпошти» стала доступною послуга поповнення банківського рахунку. Максимальне зарахування – 4999 грн. Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

У понад 3 тисячах відділень «Укрпошти», які обладнані платіжними терміналами, тепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA та Mastercard.

Читайте також: Поблизу Львова збудують логістичний центр Укрпошти

Тарифи Укрпошти на поповнення готівки є нижчим, ніж в середньому у фінансових установах. Комісія за послугу дорівнює 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Поповнити готівково можна картку з будь-якою технологією –  безконтактну, з чипом чи магнітною стрічкою.

Для того, аби отримати таку послугу, клієнту необхідно назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити. Якщо картка відсутня, клієнт може провести операцію, вказавши оператору 16-значний номер банківської картки для поповнення.

У компанії додають, що новий сервіс буде корисний для людей, які проживають на території, де банки закрили свої відділення.

ТЕГИ: Укрпошта

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!