
ФОТО: ЦИФРОВИЙ АРХІВ МАЙДАНУ
У вівторок, 21 листопада, у Львівській області відзначать День Гідності та Свободи, а також десяту річницю від початку Революції Гідності. У пресслужбі обласної військової адміністрації анонсували заходи, які відбудуться цього дня.
Зокрема, о 10:00 год відбудеться вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.
А о 18:00 год на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи, проведуть акцію «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності».
«Це – мистецький перформанс, під час якого усі присутні зможуть знову відчути дух Майдану, що панував 10 років тому. Виконавець Shumei на фортепіано виконає пісні, що лунали зі сцен Майдану у Львові і не тільки. Також, прозвучить декілька пісень, що стали символами вже під час повномасштабного вторгнення рф», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Ви не можете зрозуміти Євромайдан, якщо ніколи не були закохані
Додамо, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.
Нагадаємо, у понеділок, 20 листопада, о 19:30 у Львові відбувся молитовно-культурний захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники пройшли тихою ходою зі свічками до Меморіалу Героїв Небесної Сотні.
Юлія Кметик
_____________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.