Київ

У дитсадках Києва і області отруїлися десятки дітей. У кейтеринговій компанії виявили порушення

724 0
Компанія обслуговує понад 20 дошкільних закладів міста.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

Через спалах гострої кишкової інфекції у дитсадках Києва й області тимчасово припинили роботу кейтерингової компанії, яка їх обслуговувала. Про це повідомили у Головному управлінні Держспоживслужби Києва.

У Держспоживслужбі кажуть, що продукти для них постачала кейтерингова компанія ТОВ «Кідс Кейтеринг Київ», яка обслуговує понад 20 дошкільних закладів міста.

Раніше спалах зафіксували в Бучанському й Фастівському районах Київської області. В Києві захворювання виявили у чотирьох дітей, які, зокрема, відвідували приватні дитсадки Liberty на вулиці Анни Ахматової 35-Б і вулиці Грузинській 35-А. У Київській області захворювання виявили в 17 дітей віком від двох до шести років.

При позаплановій перевірці компанії встановили «численні» порушення законодавства про харчові продукти. Щоб усунути порушення, Держспоживслужба видала відповідний припис, а компанія припинила виробництво й обіг харчових продуктів на десять днів.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!