У Києві дали "зелене світло" індустріальному парку на Львівщині

2407 0
Мінекономрозвитку надало дозвіл на початок функціонування індустріального парку поблизу села Старий Яричів.
зображення ілюстративне: infomalin.biz

зображення ілюстративне: infomalin.biz

За наказом Мінекономрозвитку від 04.09.2017 індустріальний парк "СІГМА Парк Яричів", який будуватимуть поблизу села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району, тепер входить до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Це означає, що власникам індустріального парку офіційно надали дозвіл на початок його діяльності.

Нагадаємо, було відомо про два індустріальні парки на Львівщині. Вони були в проекті, адже жоден інвестор поки що не почав працювати на їхній території. У березні 2017-го року оголосили про створення третього – поблизу села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району.

Парк пообіцяли побудувати за два роки, а мешканцям Львівської області до 8 тисяч робочих місць: "Діятимуть кілька великих та десятки дрібних іноземних підприємств, які створять близько 8 тисяч робочих місць. А до того ж і бюджет сільської ради поповнюватиметься суттєво – приблизно на 40-50 мільйонів гривень щороку! Впевнений, що створення таких індустріальних парків дасть нам можливість здійснити економічний прорив. Дякую засновникам за реальний крок до економічного зростання!", – написав на своїй сторінці в Facebook прем`єр-міністр Володимир Гройсман.

На території парку будуть підприємства до III-V класів шкідливості.

Як розповів співзасновник "Сігма парк Яричів" Роман Процакна території Індустріального парку буде один із найбільших логістичних комплексів у Західній Україні, площею 30 тисяч квадратних метрів. Тут збудують приміщення для 10-ти великих та 30-ти малих підприємств. На території розташовуватимуться підприємства харчової, фармацевтичної та легкої промисловості (швейні цехи та галантерея).

Площа парку складає 15,7084 га, заявлений строк функціонування – 50 років.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!