У Львові пропонують створити два відокремлені підрозділи Першого ТМО

3047 0
Йдеться про відокремлення підрозділів «Лікарні Святої Анни» та «Лікарні Покрови Пресвятої Богородиці».
Перше ТМО

Перше ТМО

У Львові пропонують створити два відокремлені підрозділи Першого медичного територіального об’єднання. Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Як зазначено в ухвалі, йдеться про відокремлення підрозділів «Лікарні Святої Анни» та «Лікарні Покрови Пресвятої Богородиці» КНП «Львівського територіального медичного об’єднання «Багатопрофільної клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

«Створення нових та ліквідація існуючих відокремлених підрозділів комунальних територіальних медичних об’єднань закладів охорони здоров’я погоджуються постійною комісією охорони здоров’я та соціального захисту», – йдеться в повідомленні. 

Читайте також: За що треба платити в Першому ТМО. Розмова з керівництвом лікарні

Відповідну ухвалу мають розглянути на пленарному засіданні ЛМР.

Зазначимо, що Перше територіальне медичне об'єднання Львова увійшло до двадцятки найбільш прибуткових компаній Львівщини за рік. Воно опинилося на 18 місці у переліку, який склало Tvoemisto.TV у матеріалі про 200 найбільших компаній Львівщини за виторгом за рік. За рік прибуток лікарні становить понад 298 млн грн, а виторг (чистий дохід від реалізації) — понад 1,48 млрд грн.

Також Tvoemisto.tv після звернень львівʼян до редакції та отримання переліку скарг пацієнтів у НСЗУ записало розмову з керівництвом Першого територіального медичного об'єднання у Львові. Повне інтерв'ю читайте тут.

Нагадаємо, що нещодавно Третє територіальне медичне об'єднання міста Львова, до якого входить 3-я міська лікарня на вул. Раппапорта і пологовий будинок №1 на вул. Мечникова, реорганізували.

Для довідки

Перше територіальне медичне об'єднання Львова має три відокремлені підрозділи – лікарня святого Пантелеймона, лікарня святого Луки та лікарня святого Миколая. Комунальне некомерційне підприємство зареєстрували 26 листопада 2021 року шляхом злиття та реорганізації трьох медичних закладів: КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова КНП «8-ма міська клінічна лікарня м. Львова» та КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова».

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!