На правах реклами

У Львові запрацював новий дитячий освітній центр. Деталі

5281 0
Нещодавно у Львові на Сихові - вул. Скрипника, 11- запрацював унікальний освітній центр«Еколенд». Тут передбачено 600 місць для дітей віком від 3 до 6 років, а наступного року почне працювати і початкова школа.

Дитячий навчально-виховний комплекс Еколенд на майже 600 місць освятив архієпископ і митрополит львівський високопреосвященніший владика Ігор Возняк. На відкритті владика Ігор подарував дитячому комплексу ікони, натомість юні вихованці дитсадка продемонстрували гостям свята чого вони встигли навчитися у різноманітних гуртках.

Також за традицією "Еколенду", діти та гості – ректор УКУ о. доктор Богдан Прах, настоятель Гарнізонного храму святих Петра і Павла Степан Сус та представники компанії ЕКО-ДІМ висадили на території комплексу молоді дерева, що має стати початком шкільного саду.

Повністю нове приміщення розраховане на 8 груп для дітей від 3 до 6 років, а з наступного року почне працювати і початкова школа. В навчанні використовують інноваційні методи навчання, що грунтуються на творчому підході в поєднанні з класичними принципами освіти завдяки угоді про співпрацю з Університетом «Львівська Політехніка» та Львівською Академічної Гімназією, директор якої – Леся Юхман – також взяла участь в урочистостях.

Для дітей в «Еколенді» працюватимуть також спортивні та художні гуртки. Вже під час відкриття було було проведено обазотворчий майстер-клас для дітей від талановитиої львівської мисткині Галини Дудар.

Цього року відкриття ЕКОЛЕНДу на Сихові співпало і з іншою датою - 5-річчям відкриття першого дитячого освітнього центру у Львові на Плуговій в мікрорайоні ЕКО-ДІМ.

"Еколенд на Сихові - це вже третій освітній навчально-виховний заклад, який збудував і якому дає життя ЕКО-ДІМ- будівельна компанія, яка дбає за місто, за дітей, за людей і за те, щоб держава в насбула розумною, освіченою, вільною і здоровою", - розповідає Маріанна Артемович, засновник «Еколенду»/

"Еколенд" на Сихові відкрився поруч з новобудовами ЕКО-ДІМ на просп. Червоної Калини.  Два комплекси здано в експлуатацію. Ведеться будівництво нового будинку ЕКО-ДІМ на проспекті Червоної Калини,37.

більше про дитячий садок, підготовку до школи та школу дізнайтесь на сайті ЕКОЛЕНД.

більше про новобудови ЕКО-ДІМ - http://eko-dim.com.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!