У російських військових почались проблеми з фінансуванням, – розвідка

1535 0
Зважаючи на незадовільний стан фінансової системи РФ через введені санкції, додаткових коштів в бюджеті знайти неможливо.
Фото: REUTERS/Maksim Levin

Фото: REUTERS/Maksim Levin

Після обіцяних виплат військовим окупаційної армії у російських військових з’явилися проблеми, у тому числі, із фінансуванням. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Оплата цих витрат в бюджеті жодним чином не передбачена, а, зважаючи на незадовільний стан фінансової системи РФ через введені санкції, додаткових коштів в бюджеті знайти неможливо.

Читайте також: Росіяни намагаються перевести війну у частково «затяжну фазу»

Зокрема, в тимчасово окупованому Криму після виплати «відряджувальних» тим, хто брав участь у війні проти України, за лютий ліміт коштів військових частин повністю вичерпали. Фінансування будь-яких виплат за березень – відсутнє.

Схожа ситуація і з оплатою участі у війні найманців російських «ПВК». Серед них частішають випадки відмови від виїзду на територію України. Причина – невиконання умов укладених контрактів. Бойовики не отримують коштів за участь в бойових діях, компенсацій за поранення та обіцяних «соціальних гарантій».

Нагадаємо, що серед особового складу збройних сил РФ постійно проводять пропагандистську роботу, яка нав’язує думки, що війну необхідно завершити до 9 травня 2022 року. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!