В Україні зросли ціни на продукти й тарифи. Що подорожчало найбільше

1783 0
Зокрема, цукор подорожчав за рік на 83,5%, а овочі подешевшали на 2,7%.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

В Україні знову подорожчали продукти й зросла вартість тарифів. Про це інформують на сайті Державної служби статистики України. 

Читайте також: У Львівських вишах зросла вартість навчання. Де і наскільки

Зокрема, серед продуктів, які подорожчали найбільше, – цукор, вартість якого за рік зросла на 83,5%. Далі йде олія – на 79%, яйця – на 33%, хліб – на 16%,  м’ясо – на 11%, масло – на 6,7% та безалкогольні напої – на 2,9%. 

Водночас у службі статистики інформують про зменшення цін на овочі та фрукти – на 2,7% та 12,2% відповідно. 

Читайте також: Популярні сервіси таксі підвищили свої тарифи. Коли очікувати зниження цін

В Україні також зросли ціни й на комунальні тарифи, електроенергію, газ, воду та пальне. 

Йдеться про збільшення цін на природний газ – 164,5%, електроенергію – 36,6% та гарячу воду й опалення – на 13,9%. В основному, підвищення цих цін зросло через зростання вартості природного газу. 

У службі статистики зазначили, що зросли й ціни на транспорт – на 11,9%, також на паливо й мастила – на 33,8% та транспортні послуги – на 11,7%. Ціни на транспорт зросли через подорожчання палива й мастил, як зазначили у службі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!