Від початку року на Львівщині створили 6 природоохоронних територій

1330 0
Їхня площа становить понад 1650 га.
Фото умовне

Фото умовне

Від початку 2023 року на Львівщині створили 6 природоохоронних територій площею понад 1650 га. Метою є збереження біорізноманіття області.

Джерело: пресслужба ЛОВА

Зокрема, на Львівщині ухвалили рішення про створення:

  • пам’яток природи «Близці», «Дуб села Гряда-Мирівка», «Дуб Уєйського»; 

  • заказників «Бескиди» і «Травертинові джерела»; 

  • дендрологічного парку «Львівська Софіївка»

Окрім того, на території області  функціонує 413 територій та об’єктів природно-заповідного фонду, які охороняють як національне надбання.

Читайте також: Гори, казки, сир і вода. Подорож у Тустань, Турку і Східницю

Найвідоміші серед них:

  • природний заповідник «Розточчя»;

  • національні природні парки «Бойківщина», «Королівські Бескиди», «Північне Поділля», «Сколівські Бескиди», «Яворівський»;

  • регіональні ландшафтні парки «Верхньодністровські Бескиди», «Знесіння», «Надсянський», «Равське Розточчя» та «Стільське Горбогір’я»;

  • ботанічні сади Національного лісотехнічного університету України та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, що з 26 травня відновили автобусне сполучення за маршрутом Львів – Східниця – Урич, яким зручно буде доїхати до заповідника «Тустань».

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!