Із п’ятниці до Волі-Гомулецької планують запустити міський автобус №22

633 0
Вартість проїзду становитиме 10 гривень.

Із п'ятниці, 28 травня, у Волю-Гомулецьку почне курсувати автобус №22. Про це повідомив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Читайте також: Автобус №57 до Львівського онкоцентру поїде із червня

Досі у с. Воля-Гомулецька курсував автобус, який обслуговував обласний перевізник, однак він зупинив свою роботу. 

«Працюємо над запуском у с. Воля-Гомулецька міського маршруту. Нагадаю, що у квітні цього року рішенням виконавчого комітету ми затвердили новий маршрут №63, який мав би сполучити м. Львів з с. Воля-Гомулецька і с. Гряда. Однак поліція його не погоджує, посилаючись на норму законодавства і неможливість зараз створення такого міського маршруту», – каже він.

Мерія вирішила продовжити туди автобусний маршрут №22, який курсує до смт Брюховичі.

«Враховуючи, що є погана ділянка дороги на відрізку між смт. Брюховичі і с. Воля-Гомулецька, то зараз Шевченківська РА працює над ремонтом цієї частини дороги. У четвер плануємо тестово проїхатись автобусом по цьому маршруту, а з п’ятниці запустити його в роботу», – розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

За його словами, вартість проїзду буде така ж, як у межах Львова. Відповідно, якщо маршрут запустять у п’ятницю, то вартість проїзду становитиме 10 грн.

Читайте також: У Львові повертаються на маршрути автобуси №2а та №5а

Нагадаємо, цього тижня, 27 травня, у Львові підвищать вартість проїзду у громадському транспорті. Виконавчий комітет Львівської міської ради  прийняв рішення, яким разова поїздка становитиме до 10 гривень. Ціна буде однаковою як для автотранспорту, так і для електротранспорту.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!