У львівській лікарні швидкої допомоги за життя бореться львів’янка із Covid-19, яка втратила дитину

9361 0
У жінки вірусна двобічна пневмонія. Її підключили до апарату ШВЛ.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

У реанімації львівської лікарні швидкої медичної допомоги перебуває жінка, якій напередодні в пологовому діагностували коронавірус і яка, на жаль, втратила дитину. Зараз стан львів’янки вкрай важкий – її підключили до апарату штучної вентиляції легень та надають всю необхідну антибактеріальну і антикоагулянтну терапії. Про це повідомили Tvoemisto.tv у пресслужбі лікарні.

Читайте також: Унікальний випадок. У Львові 51-річну жінку із Covid-19, яка 47 днів перебувала у реанімації, перевели у звичайне відділення

Відомо, що стан жінки погіршився ще 24 серпня. 1-го вересня з підозрою на Covid-19 її госпіталізували у перший пологовий будинок №1, що на вул. Мечникова. Вона перебувала на 31 тижні вагітності. Це була її друга вагітність.

«Жінка поступила 1 вересня без ПЛР, але з ознаками коронавірусу – були катаральні явища, в легенях прослуховувалися хрипи. ПЛР-тест зробили у нас. Він виявився позитивним, а рентген показав пневмонію. На скликаному консиліумі вирішили зберегти вагітність, бо світова практика показує, що переривання вагітності не впливає на перебіг даного захворювання. Лікарі застосовували різні підходи до лікування, та стан жінки погіршувався», – розповіла Tvoemisto.tv головна лікарка пологового №1 Людмила Шекета.

8 вересня жінку перевели у реанімаційне відділення лікарні швидкої медичної допомоги, де їй продовжили лікувати пневмонію. Та вже 10 вересня під час УЗД медики зафіксували відсутність серцебиття в дитини.

Читайте також: 14-річна дівчинка із хворобою Кавасакі у львівській лікарні все ще у важкому стані. Деталі про синдром 

Зараз, зі слів Людмили Шекети, у їхньому пологовому лежить 8 жінок із підозрою або підтвердженим діагнозом Covid-19. З початку квітня їх було 14.

«Троє жінок, які зараз перебувають в нашому пологовому, мають позитивний ПЛР-тест, але в них немає жодних клінічних проявів хвороби (двоє з них вже народили). У двох жінок виявили пневмонії, їх стан середньої важкості, але кисневої допомоги не потребують. Ще трьом вагітним взяли аналізи, але результатів ще не має. У них катаральні явища, першіння в горлі, проте почуваються добре», – уточнила головна лікарка пологового.

Людмила Шекета наголосила, що вагітні нечасто хворіють на коронавірус, а якщо ПЛР-тест і позитивний, то хворобу переносять по-різному. Одні взагалі не мають ніяких однак хвороби, інші – запалення легень.

До слова, на коронавірус уже захворіли 12 медиків пологового будинку №1. Людмила Шекета жоден випадок захворювання не пов’язує з роботою. Каже, одні лікарі приїхали хворі з відпочинку, решта – інфікувалися від знайомих та родичів.

Ольга ШведаЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!