Літо у Львові: щоденна афіша культурних подій

1505 0
До кінця літа залишилось тільки трохи більше місяця. Якщо ви не у відпустці, але все одно бажаєте гарно проводити час, Tvoemisto.tv щодня до кінця серпня пропонуватиме вам афішу культурних подій Львова. Так ви нічого не пропустите. Пропонуємо перелік подій на сьогодні, 27 липня.
фото: stezhkamu.com

фото: stezhkamu.com

Виставки

Соціальний арт-проект «Особлива виставка»

Це буде експозиція творів від людей з особливими потребами, можливість подивитись на світ їхніми очима: з безмежною щирістю та довірою. Свої роботи представлять особливі художники зі Стрия та з Дрогобича, підопічні соціальних центрів інклюзії Карітасу.

Час: 10:00 – 18:30

Адреса: вул. Коперника, 17, Культурно-мистецький центр «Львівський Палац мистецтв»

Вхід вільний

Фотовиставка «Богдановіч/Равський»

На виставці репрезентовані проекти авторства Мацея Богдановіча з проекту «Імітація правди. Невже?» та Євгена Равського з проекту «Halywood», об’єднаними в одному стилі колажу. Роботи художників – це яскравий приклад творення нових метафоричних нашарувань, де поєднані декілька рівнів подій в межах одного візуального стилю, що породжує дезорієнтацію глядача в історичному контексті.

Час:10:00 – 18:00

Адреса: вул. ак. Богомольця, Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Вхід вільний.

Виставка екологічного плакату «30+5»

Міжнародна плакатна акція «30 + 5» – це тематична колекція екологічних плакатів дизайнерів з 24 країн світу, котрі створили роботи, що відображають ставлення до минулих катастроф в історії, акцентувавши увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.

Мета акції — привернення уваги львів’ян до екологічної проблематики сьогодення, методом мистецької репрезентації впливу наслідків найбільших техногенних аварій (Чорнобиль, Фукусіма) на рівні глобального осмислення відповідальності людини за суттєві зміни, що відбуваються в екосистемі Землі.

Час: 00:00 – 00:00

Адреса: Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

Вхід вільний.

Виставка Галини Дудар «Скарбонка на хатку»

Скарбонка у перекладі з польської значить «скарбничка». А отже на виставці ви зможете оглянути різноманітні хатки-скарбонки, які приносять удачу та щастя власнику! Кожна хатка має свій настрій і малюнок з закодованими магічними символами.

Час: 06:00 – 23:00

Адреса: пл. Ринок, 13, художня галерея «Щось цікаве»

Вхід вільний.

Фотопроект Наталії Ратушної «Жінка: романтична і одержима»

Цього разу в об’єктиві журналістки та фотохудожниці Наталії Ратушної – жінка. Одна жінка в різних життєвих ситуаціях, які були і які б могли відбутися. Фотохудожниця хотіла показати такий віртуальний, вимріяний світ своєї героїні, яка завжди в пошуку і завжди оптимістично сприймає світ реальний і світ віртуальний. Десь у пориві, бажанні заробити більше грошей ця жінка подалась у чужу країну, як і сотні, тисячі інших українок-заробітчанок, перетворивши свої мрії на добровільне ув’язнення.

Час:10:00 – 22:00

Адреса: вул. Вірменська, 35, Арт-кав’ярня «Квартира, 35».

Вхід вільний.

Арт-проект «Килим. Сучасні українські митці».

Ідея масштабного всеукраїнського проекту «Килим. Сучасні українські митці» – об’єднати традиційне мистецтво і сучасне, актуалізувати етнічну культуру і надати додаткових «народних» смислів актуальному арту. На виставці будуть представлені живопис, скульптура, інсталляції та відео-арт. Серед учасників – Роман Мінін, Назар Білик, Степан Рябченко, Артем Волокітін, Тетяна Малиновська та інші.

Час: 10:00 – 18:30

Адреса: вул. Коперника, 17, Львівський палац мистецтв.

Вхід: вільний.

Виставка живопису Ірини Сухомлин «У вирі кольору».

Ірина Сухомлин - київська художниця. Закінчила Національну академію керівних кадрів культури та мистецтва за спеціальністю мистецтвознавець експерт. Вона працює у стилі абстрактного пуантилізму.

Час: 9:00 – 22:00

Адреса: вул. Котлярська, 8

Вхід вільний.

Проект малярства Юлії Ліньової «Чорно-біле. Народжене вночі». Відкриття

Картини розповідають про роздуми, натхненні ніччю. Доповненням до екзистенційних тем слугує поєднання чорно-білих смуг, ромбів, трикутників. Контраст кольору символізує постійне чергування життєвих періодів: падіння – піднесення.

Час: 17:00

Адреса: вул. Вірменська, 35, культурно-мистецький центр «Дзиґа»

Вхід вільний.

Читайте також: Як під Львовом працює обсерваторія. Фоторепортаж

Виставка «Новий Львів: історії, люди, простір»

Фотовиставка показує найхарактерніші для Нового Львова простори: парки, водні ресурси, архітектурні цікавинки – у їхній взаємодії з мешканцями. Фотографії та мапи з різних часів пропонують кілька образів Нового Львова.

Час: 10:00 – 18:00      

Адреса: вул. Запорізька, 20.

Вхід вільний.

Література:

Транскордонний літературний фестиваль «Місяць Авторських Читань 2016».

Протягом місяця Львів відвідають 31 письменник з Іспанії та 31 письменник з Чехії, Польщі, Словаччини і України. 27 липня тут відбудеться зустріч з польським письменником Лукашем Орбітовським та іспанським письменником Давідом Ллоренте.

Час: 19:00      

Адреса: вул. Вірменська, 35. Культурно-мистецький центр «Дзиґа».

Вхід вільний.

Музика:

Музичний вечір з Mark Tokar та Michael Balog «Пісні Мандрівників»

Рух вітру по піску у пустелі в Сахарі, політ струменів води з вершин Скелястих гір, шарудіння крокодилячих пуз по розпечених каміннях африканської ріки, скрип дерева під ведмежою лапою під вікнами суомської хижі, пташині переспіви на курганах серед нескінченного степу - на ці та інші подібні звуки люди полюють щоразу, як виходять з хати на двір. Але тільки майстер може піймати звук у інструмент і занести його назад всередину до своєї хати... А потім вирушити з ним в дорогу, знайомлячи світ заново з первісним відчуттям небезпеки, трепету і захоплення від мистецтва почути... У інструментах впольовані не лише звуки, у них цілі послання етносів одні до одних, історії і символи, які готові мандрувати з музикантом, щоб знайомити північ з півднем і збирати світ заново докупи...

Час: 20:00

Адреса: вул. Наливайка, 12, ARC

Вхід вільний.

Фестивалі:

Фестиваль лауреатів Золотої пальмової гілки

Фестиваль фільмів-лауреатів Золотої пальмової гілки – це 7 фільмів, відзначених головною премією Каннського кінофестивалю. Дуже різні стрічки, яких об’єднує одне – всі вони були визнанені кращими та найбільш значущими фільмами того чи іншого року. Це драми та мюзікли, трилери та роуд-муві, експериментальні фільми та фільми-трагедії. Не пропустіть цікаве кіно у центрі свого міста!

27 липня демонструватимуть стрічку «Під сонцем Сатани».

Час: 19:00

Адреса: вул. Коперника, 9

Вхід: 30 грн.

Підготувала Ганна Беловольченко


Читайте також: