Львів’ян просять не користуватись ліфтами і прати вночі

2200 0
ПАТ «Львівобленерго» оприлюднило звернення до мешканців міста з проханням обмежити користування ліфтами – через відключення світла у місті.
Фото: melissatagg.com

Фото: melissatagg.com

У зв’язку з ситуацією в Об’єднаній енергосистемі України, яка пов’язана з дефіцитом потужності споживання, введенням в дію графіків аварійних відключень, і, як наслідок, перерв в електропостачанні, мешканців просять «щоб уникнути неприємних стресових ситуацій»:

•             по можливості не користуйтесь ліфтами. Якщо Ви опинились у ліфті під час відключення електропостачання, звертайтесь за допомогою по телефону 0-800-50-15-68, який працює в цілодобовому режимі. Дзвінки безкоштовні;

•             раціонально використовуйте електроенергію на власні потреби, насамперед в години максимального навантаження в енергосистемі: у період 08:00-11:00, 16:00-22:00. Користуйтесь пральними машинами, прасками та іншими енергоємними побутовими електроприладами після 22:00.

Також тих, хто викорчовує системи резервного живлення просять їх перевірити.

Якщо виникли проблеми чи питання, пов’язані з електропостачанням: звертатись до Кол-центру ПАТ «Львівобленерго» – 0-800-50-15-68, який працює в цілодобовому режимі і куди надходить вся інформація про ситуацію в електромережі Львівщини. Всі телефонні дзвінки безкоштовні, інформує відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».

Читайте також: Енергетики просять підприємства Львова працювати вночі. Графік відключень світла


Читайте також: