Львів'янам пояснили, чому біля фонтана у Стрийському парку з'явилися столики

5657 0
У міській раді розповіли про реставрацію фонтана і облаштування території навколо нього столиками.
Фото з соціальних мереж

Фото з соціальних мереж

У соцмережах поширилося повідомлення львів’ян із запитанням, чи законно встановлені столики поблизу фонтана в Стрийському парку. Мешканці жаліються, що ресторан «Delice» нібито захопив територію, і тепер прохід біля фонтану неможливий.

У коментарі для Tvoemisto.tv т.в.о. директора ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський пояснив, що столики були розміщені біля фонтана після його реставрації, яку профінансували власники ресторану. Столики розмістили як подарунок місту і ними можуть користуватися всі відвідувачі парку. «Власники ресторану оплатили ремонт чаші фонтана і попросили у міської ради поставити там столики, але столики належать місту, тому відпочивати там може кожен, без замовлень у ресторані» – коментує він.

Як прокоментував адміністратор ресторану «Delice» Юрій, офіціанти не обслуговують клієнтів за цими столиками. Також він запевнив, що вони не належать ресторану, і туди приходять відпочивати відвідувачі парку. Як додала у коментарях до допису львів'янка Ірина Андреєва, нещодавно офіціантка ресторану на прохання принести чай відповіла їй, що вони не обслуговують ці столики.

Читайте також: Парки Львова в минулому і тепер: Стрийський парк. Фото

На запитання про брудну зелену воду у фонтані, Володимир Чишинський відповів, що сьогодні її планують очистити: «Це міська вода і ми її зливаємо 2-3 рази на сезон. Я вже розпорядився, щоб її сьогодні очистили». 

Олеся Шеремета

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар