Посадовці міськради, яких облили фарбою на виконкомі, звернулися в поліцію

1052 0
Протестувальники виголошували претензії до діяльності міського голови, незаконне виділення земельних ділянок та квартир чиновникам, а також про погану роботу швидкої допомоги.
Фото: Христина Процак

Фото: Христина Процак

Заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків та очільник адміністрації міського голови Євген Бойко, яких учора під час засідання виконавчого комітету пікетувальники облили фарбою, написали заяву до поліції. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Андрію Садовому призначать ще одного заступника

«Нам двічі цього тижня не дали можливості провести засідання міської ради – сесії та виконавчого комітету. Сьогодні відбувся неприємний інцидент, коли на голови нашим колегам вилили по склянці невідомої речовини. Колеги звернулися із заявами про вчинення таких дій щодо них до Національної поліції. Ми також готуємо відповідну заяву. Швидше за все, подамо її в понеділок», – розповіла Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, вчора, 24 травня, кілька десятків пікетувальників зайшли до малої сесійної зали на початку засідання виконавчого комітету, та виголошували претензії до діяльності міського голови, незаконне виділення земельних ділянок та квартир чиновникам, а також про погану роботу швидкої допомоги.

Після кількох хвилин сутичок виконком так і не розпочали, натомість протестувальники, серед яких активіст ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський вилили з термогорняток червону та зелену фарбу на керуючого виконкомом та заступника міського голови Геннадія Васьківа та очільника адміністрації міського голови Євгена Бойка.

Читайте також: П'яна справа. Що заважає судити нетверезих водіїв швидко та справедливо

Додамо, що напередодні у четвер, 23 травня, активісти та місцеві підприємці вимагали під час пленарного засідання скасувати ухвалу, яка забороняє продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у кіосках. Депутати вирішили відтермінувати дію ухвали до кінця року, доки діють видані раніше ліцензії на продаж.

 


Читайте також: