Сади на дахах і тролейбус до «Кінг Кросу». Що будуватимуть на Сихові

10778 0
Жителі району хочуть бачити його цікавим, зручним для життя та зеленим.
фото: Твоє місто

фото: Твоє місто

Сьогодні, 23 лютого, виконком ЛМР затвердив Стратегію розвитку громади найбільшого району Львова до 2027 року.

Як зазначив під час виступу директор Інституту міста Олександр Кобзарев, визначення пріоритетів проводилося із активним залученням громади, відтак було вироблено візію району , яким мешканці хочуть бачити його через 10 років.

На їхню думку, Сихів має бути привабливий для життя, відпочинку та роботи і доступним для людей різного віку та рівня мобільності. Також він повинен забезпечити повний цикл дозвілля та соціальні потреби – доступ до освіти, медицини, закладів громадського харчування і тд.

Також сихівчани хочуть, аби їхній район теж став точкою притягання для тих львів’ян, яким стало тісно від туристів у центрі міста.

Читайте також: Мадрид, Багдад і соціальний колаж: навіщо науковці вивчають Сихів

Крім того, Олександр Кобзарев розповів про основні інфраструктурні та соціальні проекти, які планують реалізувати в цьому районі до 2027 року.

Зокрема, це будівництво нового спорткомлексу, продовження тролейбусних  маршрутів з вулиці Стрийської до «Шувару» та від автовокзалу до ТРК «Кінг Кросс Леополіс», а також облаштування міських садів на дахах житлових будинків та котелень.

Подаємо перелік об’єктів, які можуть з’явитися на Сихові згідно з планами міської влади:


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар