У Львові частину проспекту Свободи відкрили для проїзду автівок

1503 0
Першу ділянку проспекту Свободи на відрізку від вулиці Гнатюка до вулиці Коперника відкрили для проїзду автівок. Повністю ж відновити рух проспектом обіцяють до середини жовтня.
фото: galnet.org

фото: galnet.org

Як розповів Tvoemisto.tv начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Роман Заріцький  нині треба трохи часу, щоб все набрало необхідної будівельної міцності: «Увесь проспект для проїзду плануємо відкрити до середини жовтня. Залишаться лише роботи на тротуарах, над опорами для освітлення, але рух має бути відновлено до середини жовтня». Раніше планували запустити транспорт проспектом Свободи 1 жовтня.

Читайте також: У Львові на проспекті Свободи покладуть «заховану» бруківку

Нагадаємо 1-го жовтня сесія міськради погодила зміни до переліку об’єктів, видатки на які цьогоріч проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова. Текстом ухвали додали 556 тисяч грн на реконструкцію проспекту Свободи. Начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства розповів, що кошти виділили під реалізацію договору у повному обсязі. Бо до сьогодні у бюджеті міста грошей не вистачало. Загалом на роботи реконструкції проспекту Свободи у Львові виділили 12 мільйонів 359 тисяч грн.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: