Політична реклама

У Львові змінять планування центру одного з районів

1016 0
Виконавчий комітет Львівської міської ради дав дозвіл на розроблення проекту внесення змін до детального планування центру Сихова у Львові.

Директор департаменту містобудування, в.о. начальника управління архітектури ЛМР Андрій Павлів повідомив, що необхідність внесення змін до схеми планування Сихова викликана зміною пішохідно-транспортної доступності у зв’язку з будівництвом спортивного комплексу до Євробаскету-2015, - інформує Вголос.

Крім того, пішохідною стала зона між церквою Різдва Пресвятої Богородиці і парком Івана Павла ІІ.

«Впровадження рішень дентального плану території у Львові дозволить здійснити формування вуличної мережі в межах аванзони лісопарку «Зубра», а також розглянути можливість будівництва додаткових об’єктів громадсько-житлового призначення у районі пр. Червоної Калини», – зазначив Андрій Павлів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!