У парку культури у Львові знову захопили територію

2374 0
Забудовник знову встановив огорожу, яку кілька тижнів тому було демонтовано.
фото: Андрій Москаленко

фото: Андрій Москаленко

Сьогодні, 20 вересня, працівниками міської ради було виявлено, що територію Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького знову захопили огорожею, інформує прес-служба ЛМР.

«Ми обстежили територію, яка свого часу була захоплена, і виявили, що огорожу знову відновили. Там має бути окремий підхід до кортів, які розташовані в парку. На жаль, цей підхід на сьогодні заблоковано», – говорить заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, цього разу забудовник захопив меншу територію, ніж минулого разу. Огорожу збираються знову демонтувати, проте для цього ще мають підготувати документацію.

Читайте також: Баляшам залишили ділянку в парку культури

«Сьогодні керівництво парку має скласти акт, завтра будуть підготовлені акти іншими інституціями, щоб був чіткий акт захоплення території парку. На основі цього ми знову будемо вчиняти всі необхідні дії, відповідно до чинного законодавства та здорового глузду, аби зберегти парк для громадян», – продовжує Москаленко.

Нагадаємо, на початку серпня компанія, що веде будівництво на вулиці Лижв’ярській, 42 у верхній частині Парку культури імені Богдана Хмельницького, пересунула паркан і захопила частину паркової території. 15 серпня паркан було демонтовано працівниками комунальних підприємств та муніципальною поіліцією.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар