Львівський пластун виступив у Давосі

1714 2
Він говорив про стратегічні зміни громадського сектора.
Фото: Пласт

Фото: Пласт

В Українському домі в Давосі від громадського сектору виступив пластун і молодіжний делегат ООН Роман Тимоцко. Про це Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі львівського осередку Пласту.

Від політичного сектору в Українському домі в Давосі виступила пластунка Соломія Бобровська. Дискусію під час Всесвітнього економічного форуму вже втретє організовує Фонд Богдана Гаврилишина.

«Пласт є чудовим прикладом того, як трансформувався громадський сектор: робимо невеликі зміни на місцях зі стратегією на довгі роки. Ми виховуємо молодь, яка стане професіоналами не лише в Україні, а й на всесвітньому рівні», — сказав Роман Тимоцко.

Читайте також: Президент підписав закон про державну підтримку Пласту

Нагадаємо, Роман Тимоцко — пластун, молодіжний делегат ООН від України. Він брав участь в засіданні Генасамблеї ООН у Нью-Йорку у вересні 2019 року,  де висвітлив проблему обмеження свободи та можливостей української молоді через російську військову агресію на сході країни.

Пластун закликав усіх небайдужих долучитися до збору 10,5 мільйонів гривень на організаційний розвиток Пласту.


Читайте також:
25 Січня, 2020 09:35
666 ... "пастухи" з-за океану вирощують-вигодовують для України гідну зміну-заміну "слугам народу " ... замість "слуг" прийдуть "служки" ... Слава Україні ! ...
25 Січня, 2020 08:42
666 ... і в чому тая "молодь стане професіоналами" ? ... кіздюк стане кіздуном ? ... а хто за нього буде "мішки тягати" ? ... таких "дурних" ( що "мішки тягають") в Україні все менше стає ... їдуть-розходяться по цілому світу ... а от ті кіздюки нікуди з України не їдуть (чомусь) ... бо отаке г... кіздяче нікому в світі не потрібне ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!