Під час тестування безготівкової оплати близько 300 мешканців хотіли незаконно скористатися пільгою

1586 0
Наразі таких пасажирів не штрафують.
Фото умовне

Фото умовне

У Львові на маршрутах, де тестують безготівкову оплату, контролери виявили близько 346 пасажирів, що хотіли скористатися пільгами без законних підстав. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Переважна більшість таких пасажирів пред’являли контролерам пенсійні посвідчення «За вислугу років» та «У разі втрати годувальника». Такі посвідчення, відповідно до чинного законодавства, не дають права пільгового (безкоштовного) проїзду. Також часто пред'являють документи, що втратили чинність: посвідчення чи довідки про інвалідність, видані на певний термін. Є навіть такі пасажири, що пред'являють довідки участі у замісній терапії –йдеться про наркозалежних», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також:  Е-квиток по-вінницьки. Як у місті з 2020-го працює безготівкова оплата проїзду

Загалом, з 5 червня у міських маршрутах №№1-А, 3-А та 10 контролери виявили 1164 пасажири, які не оплатили за проїзд. 

Нагадаємо, що на трьох автобусних маршрутах, які налічують 28 автобусів, тестують безготівкову оплату. Такі нововведення триватимуть до 30 червня. Для здійснення її контролю інспектори ЛКП «Львівавтодор» використовують переносні зчитувальні пристрої.

Наразі у Львові триває перший етап впровадження електронного квитка у громадському транспорті, так звана «освіта пільговика». На цьому етапі завершують друк транспортних карток для пільгових категорій населення та тестують обладнання. Воєнний стан, за словами Олега Забарила, ускладнив багато речей, зокрема через вторгнення росії чеське посольство відкликало підрядника, який у другій половині лютого якраз працював із обладнанням. Команда поспішно виїхала зі Львова. Про те, яких змін чекати від впровадження електронного квитка, читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!